E enjte, temperatura arrin në 40°C sot në zonat e ulëta

Kliko per me shume info

27 Qershor 2019 – Moti do të jetë i kthjellët dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje .
Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 19/33°C
Zonat e ulëta 23/40°C

Zonat bregdetare 23/36°C

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here