Data e re e zgjedhjeve 13 tetor, reagon Edi Rama

Kliko per me shume info

Edi Rama e ka mësuar datën e re të zgjedhjeve përpara se presidenti Ilir Meta ta bëjë publike për të gjithë.

Presidenti tha se data e re e zgjedhjeve është 13 tetori.

Kliko per me shume info

I menjëhershëm ka qenë reagimi  i Edi Ramës.

Ai thotë se zgjedhjet janë në 30 qershor.

Reagimi i plotë i Edi Ramës:

A ju thashë prisni çmendurinë e dytë? Tani thjesht mëshirojeni!

Data e nxjerrë nga filxhani i revolucionit imagjinar është një

NULLUM ABSOLUTUM

Dhe QUOD NULLUM EST NULLUM PRODUCIT EFFECTUM????

30 QERSHORI ESHTE E VETMJA DATE ZGJEDHJESH.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here