Ambasadorët në zyrën e presidentit Meta

Kliko per me shume info

Pas takimeve me drejtuesit e partive politike, Presidenti Ilir Meta po zhvillon një takim me disa ambasadorë të akredituar në Tiranë.

Luigi Soreca, ambasadori i Francës dhe ambasadori i Britanisë së Madhe janë duke zhvilluar një takim me presidentin Ilir Meta.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here