Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Refuzoi ftesën e Metës për takim, Rama tregon ku do jetë në dy ditët e ardhshme

Pasi refuzoi kerkesen e presidentit Ilir Meta per takim, kryeministri Edi Rama ka shkruar ne faqen e tij zyrtare se pas Elbasanit ku beri fushate diten e sotme, neser dhe pasneser do te jete ne Fier dhe ne Vlore.

REAGIMI I RAMES: O vlonjatë o ju bëfsha kurban, këta elbasanllinjtë më thonë e bëmë fora si s’e bën dot as Vlora! Ata në Fier më çojnë mesazhe që nesër Fieri do ta bëj si Vlora!

Tani ju si do ta bëni ju pyes unë, se pasnesër më keni në Vlorë dhe mezi pres t’ia vemë aty buzë detit, vulën
e zjarrit e të flamurit të Ismail Qemalit, 30QERSHORIT??

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet