Refuzoi ftesën e Metës për takim, Rama tregon ku do jetë në dy ditët e ardhshme

Kliko per me shume info

Pasi refuzoi kerkesen e presidentit Ilir Meta per takim, kryeministri Edi Rama ka shkruar ne faqen e tij zyrtare se pas Elbasanit ku beri fushate diten e sotme, neser dhe pasneser do te jete ne Fier dhe ne Vlore.

REAGIMI I RAMES: O vlonjatë o ju bëfsha kurban, këta elbasanllinjtë më thonë e bëmë fora si s’e bën dot as Vlora! Ata në Fier më çojnë mesazhe që nesër Fieri do ta bëj si Vlora!

Kliko per me shume info

Tani ju si do ta bëni ju pyes unë, se pasnesër më keni në Vlorë dhe mezi pres t’ia vemë aty buzë detit, vulën
e zjarrit e të flamurit të Ismail Qemalit, 30QERSHORIT👊💥

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here