Rama ironi me PD-në: Nga luan e kthyen në lepur

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me banorët e Njësisë Administrative Nr.5 në Tiranë. Gjatë bisedës me qytetarët, Rama nuk ka lënë pas dhe batutat me kandidatin e PS për Tiranën, Erion Veliaj, dhe ministrin Pandeli Majko.

PD-ja, presidenti Ilir Meta dhe “fallxhorja” kanë qenë pjesë e batutave të kryeministri Edi Rama në takim që ai pati ditën e sotme.

Kliko per me shume info

Teksa vijoi të theksonte se i duket një vendim absurd, Rama komentoi edhe ecurinë politike të PD-së, sipas së cilit nuk është ajo që qenë vite më parë.

“PD-në nga luan e kthyen në lepur”, tha Rama.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here