E FUNDIT/ Nisi procedimin penal, reagon kryebashkiaku Kapllanaj

Kliko per me shume info

Ka reaguar kryetari i Bashkisë së Mallakastrës, Agron Kapllanaj ku sipas policisë sot ka nisur procedimi penal.

Unë nuk ka bërë edeklarata për përplasje por për mbrojtyjen e ligjit. Unë jam në mbrojtet të ligjit dhe institucioneve të Bashkisë .

Kliko per me shume info

Deri ditën që Presidenti të jam një tjetër lajmërim unë do të marrë endimet. Ne nuk kemi më zgjedhje në momentin kur Presidenti të nxjerr një tjetër dekret.

Unë nuk kam bërë thirrje për dhnë por kam thënë që do të ketë përplasje institucionale.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here