Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Burri tregon çfarë ndodhi në folenë e ariut: Më theu shpinën

Një rus, i cili duket si një kufomë e gjallë, është shpëtuar nga një shpellë ariu pasi ai pretendon se kafsha i theu shpinën dhe e la atje për një muaj.

Njeriu, i cili e identifikoi veten vetëm si Aleksandër, u zbulua nga qenët e gjuetisë në rajonin e largët të Rusisë Tuva, afër kufirit me Mongolinë, thotë media lokale.

Fillimisht, gjahtarët menduan se trupi ishte mumifikuar nga ajri i thatë, por u habitën kur zbuluan se njeriu ishte ende gjallë, shkruan Dily Mail.

Pamja e videos tregon se si fytyra dhe trupi i Aleksandrit ishin të mbuluar me gjak të thatë dhe të fëlliqur, lëkura e tij ishte një ngjyrë të bardhë si prej të vdekuri dhe sytë e tij të zbehtë mezi sa ishin në gjendje të hapeshin.

Ai kishte qëndruar për plot një muaj në zgavrën e ariut dhe ishte lënë nga kafsha si një vakt të cilin do e konsumonte në momente mungesash ushqimore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet