Mozzik dhe Loredana nuk kursehen fare, fare!

Kliko per me shume info

Megjithë problemet me drejtësinë, Mozzik dhe Loredana duket se kanë vendosur ta shijojnë jetën deri në fund.

Ata treguan sot në Instagram, pa lënë asgjë në mister, se kanë bërë te tyren një makinë super luksoze, një ndër prodhimet më të fundit të gjigandit gjerman për makinat, Mercedes Benz.

Kliko per me shume info

Ishte Mozzik ai që publikoi në Instastory foto të blerjes më të re duke shkruajtur:

“Mirëseerdhe në shtëpi, vogëlushe.”

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here