Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Më thyen krahun”, 61 vjeçari bën denoncimin e fortë ndaj Forcave të Rendit

Policia ka kërkuar që ai ta shoqërojë, por nuk ka pranuar me pretendimin se ishte pasagjer dhe jo në drejtimin e mjetit.

Por, pikërisht në këtë moment, sipas të dëmtuarit, policët e kanë qëlluar dhe grushte dhe radiot e tyre.

“Më thyen edhe krahun” – tha i moshuari, pa ditur arsyet e asaj që ndodhi me policët.

61-vjeçari po trajtohet në repartin e terapisë ditore në spitalin e Korçës. Dëmtimet janë shkaktuar nga rrahjet në kokë dhe dorë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet