Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E FUNDIT/ Basha komunikim të jashtëzakonshëm me median

Pas pak minutash, kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të dalë para shqiptarëve në një konferencë për shtyp nga selia blu

“Në orën 21:00 më ndiqni në komunikimin me qytetarët nga selia e Partisë Demokratike”, shkruan Basha në postimin e tij.

Situata në vend, me mazhorancën që këmbëngul të shkojë e vetme në zgjedhje dhe me opozitën e vendosur ti ndalë ato, pritet të jetë edhe tema e daljes para mediave të liderit të opozitës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet