Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vendimi/ Gafa e Kolegjit Zgjedhor

Një cështje me pritshmëri të larta ishte, ajo e zhvilluar sot në kolegjin zgjedhor, i cili mban ‘ në dorë’ fatin e zgjedhjeve të 30 qershorit.

Emocione apo lapsus nga nxitimi për t’u çliruar sa më parë nga kjo përgjegjësi kryesuesi e pesëshes gjykuese ngatërroi datën ndërsa njoftoi shpalljen e vendimit në përfundim të seancës.

“Tiranë më 26/06/2019, seancën e deklaroj të mbyllur, tha kryesuesi i kësaj seance, duke harruar që sot data shënon 24 dhe jo 26 qershor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet