Werderi refuzon ofertën për Rashicën

Sport

Një ofertë prej 18 milion eurosh ka ardhur për Milot Rashicën nga skuadra e Benfikës.

Sipas asaj që shkruan “Bild” kjo ofertë nuk është pranuar nga klubi gjerman, të cilët e kanë refuzuar një ofertë të tillë.

Rashica ishte një nga lojëtarët më të spikatur tek Werderi ku ka  shënuar 12 gola dhe 6 asistime. Ai është edhe një nga titullarët e pa diskutueshëm të kombëtares së Kosovës.

ME TE LEXUARAT