Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Werderi refuzon ofertën për Rashicën

Një ofertë prej 18 milion eurosh ka ardhur për Milot Rashicën nga skuadra e Benfikës.

Sipas asaj që shkruan “Bild” kjo ofertë nuk është pranuar nga klubi gjerman, të cilët e kanë refuzuar një ofertë të tillë.

Rashica ishte një nga lojëtarët më të spikatur tek Werderi ku ka  shënuar 12 gola dhe 6 asistime. Ai është edhe një nga titullarët e pa diskutueshëm të kombëtares së Kosovës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet