Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Sulmuesi i Kombëtares do t’i bashkohet Partizanit

Ishte përfolur një emër i ri për sulmin e skuadrës kryeqytetase,Azdren Llullaku është pa skuadër dhe dëshira e tij është ti bashkohet ”Demave të Kuq”.

Negociatat mes palëve vijojnë dhe tashmë bisedimet janë intensive,31-vjeçari është fare pranë akordit, ndërsa termat financiarë janë ato që kanë “ngecur” hedhjen e firmës.

Sezoni e fundit ai ishte pjesë e skuadrës së Astrës me të cilën u aktivizua në 34 ndeshje duke shënuar 7 gola.

Kujtojmë se futbollisti ka një karriere të pasur teksa është aktivizuar me ekipe si Virtus, Astana, Tobol, Gaz Metan dhe Politehnica.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet