Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Milan do të përballet me ekipin shqiptar, zbulohet data

Pak ditë më parë u dha njoftimi se në stadiumin “Fadil Vokrri” mund të zbrisnin 7 herë fituesit e Champions League, Milani.

Tashmë është zyrtare, kuqezinjtë do të përballen me kampionët e Superligës kosovare, Feronikelin.

Do të jetë një ndeshje miqësoree cila do të zhvillohet më 10 gusht në Prishtinë. Lajmi është konfirmuar për mediat kosovare nga organizatori Agron Selimi.

Shumë shqiptarë të Kosovës dhe jo vetëm, do kenë mundësi të ndjekin 7 herë fituesit e Champions-it nga afër.

Kujtojmë që disa vite më parë, Milani është përballur edhe me skuadrën e Tiranës, në një takim miqësor që u fitua nga bardheblutë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet