E FUNDIT/ Plas në Durrës, lëndohet ‘ushtari’ i Lulzim Berishës

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Durrës, zonën e ish-kënetës ka pasur të shtëna me armë zjarri, dhe për pasojë dyshohet që të jenë plagosur disa persona.

Një prej personave të plagosur, që është dërguar drejt spitalit është Julian Meçaj, pjesë e bandës së Lulzim Berishës.

Kliko per me shume info

Ne momentin e sulmit ndaj tij Mecaj ka qene ne makinen tip Range Rover duke levizur ne autostrade.

Autoret jane larguar menjehere nga vendi i ngjarjes ndersa drejtuesi i mjetit eshte derguar be spital per ndihme mjekesore.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here