Zgjedhjet futën vendin në krizë, mbërrijnë nga Sllovenia mbi 3.6 milionë fletë votimi

Kliko per me shume info

Aktualisht Shqipëria është në prag të kaosit ndërkohë mëngjesin e sotëm kanë mbërritur mbi 3.6 milionë fletë votimi në vendin tonë.

Në doganën e Shkodrës kanë mbërritur dy trailera të cilët vinin nga Sllovenia dhe sillnin fletët e votimit që KQZ-ja ka porositur për 30 Qershorin raporton “opinion.al”.

Kliko per me shume info

Fletët për kryebashkiakë dhe këshilltarë janë prodhuar nga kompania Cetis në Slloveni me kosto 600 milionë lekë. Fletët e votimit janë vendosur në një prej magazinave të KQZ-së në Lundër dhe po ruhen nga forcat policore.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here