Taulant Balla jep emrin e personit që ka përgatitur audiopërgjimet

Kliko per me shume info

Taulant Balla ka deklaruar në emisionin Open se audiopërgjimet janë përgatitur në landmarkun e kompanisë së kunatit të Lulzim Bashës dhe ngjajnë të njëjtë me përgjimet e Babales.

Drejtuesja e emisionit Open Eni Vasili e pyeti Ballën se kush është ky personi, Balla tha: Indrit quhet..

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here