Kavajë/Gur dhe kapsolla nga protestuesit, policia i përgjigjet me gaz

Kliko per me shume info
LIVE

LIVE – Nga Kavaja

Gepostet von Partia Demokratike e Shqipërisë am Mittwoch, 19. Juni 2019

Tension i madh në qytetin e Kavajës.

Mijëra qytetarë janë ngritur në këmbë për të hequr KZAZ-në e vendos aty.

Kliko per me shume info

Fillimisht policia i ka sulmuar me shkopinj.

Më pas u ka hedh gaz dhe spraj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here