Ilva Tare maturante në 94-n, nuk e njohëm fare

Kliko per me shume info

Për sa e njohim si një nga gazetarët më të mira shqiptare, Ilva Tare ka qenë gjithnjë bjonde!

Moderatorja e njohur ka një look që e karakterizon sot, flokët e shkurtër dhe bjondë.

Kliko per me shume info

Por vite më parë, Ilva Tare nuk ka qenë kështu!

Në vitin 1994, kur ishte maturante, Ilva Tare ishte brune dhe për më tepër me flokë të gjata.

Pra flokët natyralë të gazetares janë të errët dhe jo bjondë.

Përmes një fotoje të publikuar në Instagram, ajo tregon look-un kur ishte maturante e gjimnasit Asim Vokshi.

Epo ne mendojmë se i shkojnë shumë edhe flokët e errët! Po ju si mendoni?

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here