Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E FUNDIT/ Gjendet pa jetë në rrugë 80-vjeçari në Korçë

Është gjetur në rrugë trupi i pajetë i një 80-vjeçari sot në Korçë. 

Sipas raportimeve nga vendgjarja raportohet se i moshuari është identifikuar si Y.Muja.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes, pasi sipas policisë në trupin e të moshuarit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet