Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndodh në Kosovë/ Pas rrebesheve, uji merr me vete një qytetar (VIDEO)

Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, disa rajone në Kosovë janë përmbytur.

Përveç rrezikut të shkatërrimit të pronave, reshjet kanë rrezikuar edhe jetën e banorëve.

Kjo gjë duket në video e cila është publikuar në rrjetet sociale dhe thuhet se është bërë në komunën e Rahovecit, shkruan Telegrafi.

Siç shihet, uji “merr me vete një qytetar”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet