Ndodh në Kosovë/ Pas rrebesheve, uji merr me vete një qytetar (VIDEO)

Kliko per me shume info

Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, disa rajone në Kosovë janë përmbytur.

Përveç rrezikut të shkatërrimit të pronave, reshjet kanë rrezikuar edhe jetën e banorëve.

Kliko per me shume info

Kjo gjë duket në video e cila është publikuar në rrjetet sociale dhe thuhet se është bërë në komunën e Rahovecit, shkruan Telegrafi.

Siç shihet, uji “merr me vete një qytetar”.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here