Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

MOTI/ Shtohen vranësirat, reshje shiu në disa zona

Sot 18 qershor 2019, moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga rreshje shiu në mesditë në zonat malore në Juglindje dhe Verilindje ku do të pasohen nga rreshje shiu në orët e mesditës.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të vijojnë me rënie .
Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 18/25°C

Zonat e ulëta 22/34°C

Zonat bregdetare 22/32°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet