Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

LAJMI I FUNDIT/ Merr flakë shtëpia në Kamëz, brenda një fëmijë

Një shtëpi 2 katëshe është përfshirë nga flakët në Kamëz, ndërkohë që brenda në banesë ka mbetur i bllokuar një fëmijë.

Bëhet me dije se zjarri po vazhdon në të dyja katet e banesës ndërkohë që policia dhe zjarrëfikësja kanë mbërritur në vendngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet