Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E FUNDIT/ Përplasje makinash në ‘Rrugën e Kombit’, 1 pa jetë 2 në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Tuneli Kalimashit –Kukës.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se si pasojë e aksidentit një person ka vdekur ndërkohë që dy ta tjerë janë të plagosur rëndë.

Makina tip ‘Opel’ pretendohet të ketë humbur drejtimin dhe të ketë dalë nga rruga duke shkaktuar një bilanca me 1 viktim dhe 2 të plagosur rëndë, deri tani.

Ndërkohë që të plagosurit janë nisur me urgjencë drejtë Spitalit të Trumës në Tiranë, grupi hetimor është duke punuar për zbardhjen e plotë ytë shkaqeve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet