Çifti i Big Brother kthehet prapë bashkë

Kliko per me shume info

Xheni dhe Bernardi, çifti që u nda pak muaj pas daljes nga Big Brother, duket se janë rikthyer prapë.

Ish- banorja e Big Brother postoi në Instagram-in e saj një story ku shfaqet në krahët e një djali, që sipas medias duket të jetë pikërisht Bernardi.

Kliko per me shume info

Bernardi dhe Xheni ishin një nga çiftet më të dashur të edicionit të fundit të Big Brother, pas së cilit ishin pjesëmarrës në spektaklin “Dance With Me”.

Ata u ndanë në nëntor të 2017-ës, sipas Xhenit sepse nuk po funksiononte.

“Për fajin e askujt”, u shpreh asokohe për “Panorama”.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here