Meta thërret në zyrë kreun e ShISH dhe komandantin e Gardës

Kliko per me shume info

Pas bërjes publike të lajmit se lideri i opozitës është i kërcënuar, presidenti Ilir Meta ka marrë masat e para.

Mësohet se Meta ka thirrur në zyrë kreun e SHISH, Helidon Bendo dhe kreun e Gardës së Republikës.

Kliko per me shume info

Takimi urgjent është thirrur nga presidenti, i cili ka kërkuar informacione në lidhje me njoftimin formal që ka bërë ministri i Brendshëm ndaj rojes së kreut të PD-së, Lulzim Basha.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here