Bien temperaturat, si do të jetë moti sot

Kliko per me shume info

Alternime kthjellimesh dhe vranesira kalimtare dominojnë deri në mesditë të gjithë Shqipërinë.Pas mesditës pritet shtim i vranësirave në pjesën më të madhe të vendit, duke gjeneruar rebeshe afatshkurtër shiu.

Orët e pasdites rikthejnë kthjellimet në vend. Temperaturat e ajrit mbeten konstante nën mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ekstermale ditorë nga 17 në 36 gradë Celsius.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here