Zbardhen emrat e familjes me 4 anëtarë që u shua në Tiranë

Kliko per me shume info

Çifti që ka humbur jetën quhen Bardhok dhe Valentina Bibaj, ndërkohë që 2 vajzat e tyre janë Florida dhe Gjulinda.

Sipas ekspertizës paraprake mendohet që mjeti të ketë qënë duke udhëtuar me 110 km/h në momëentin kur ka humbur drejtimin dhe është përplasur me bordurën e rrugës në aksin rrugor Elbasan-Tiranë në afërsi të qendrës tregtare TEG.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here