Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tirana në errësirë, ja kush janë zonat që do të preken

Operatori i shëprndarjes së energjisë OSHEE, ka bërë ditën e sotme njoftimin zyrtarë për stakimin energjisë në disa zona të kryeqytetit duke filluar nga ora 09:00 dhe deri në orën 15:00.

Ndërprerja e energjisë do të bëhet për shkak të investimit në kabinat elektirke.

Bëhet me dije se stakimi I energjisë do të zhvillohet pjesërishtë në:

1.ora 09:00-15:00 rruga e Durrësit pjeserisht, rruga “Skënderbej”, rruga “Gavril Pepo” pjeserisht, ne Yzberisht

  1. 09:30-15:00/rruga “Eshref Frasheri”, rruga “Mehmet Brocaj”

3.09:00-16:00/rruga “Rexhep Preza” rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Agallia Tako”, rruga “Ram Sadria”

Njoftimi i OSHEE:

Njoftim për abonentët Tiranë, stakime te dates 17 qershor

Për shkak të investimit në kabina, në datat 17 qershor do të punohet në disa zona të Tiranës

17 qershor/ora 09:00-15:00
rruga e Durrësit pjeserisht, rruga “Skënderbej”, rruga “Gavril Pepo” pjeserisht, ne Yzberisht

09:30-15:00/rruga “Eshref Frasheri”, rruga “Mehmet Brocaj”

09:00-16:00/rruga “Rexhep Preza” rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Agallia Tako”, rruga “Ram Sadria”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet