Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident tragjik në Tiranë, shuhet familja me 4 anëtarë. Policia jep detajet

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e të shtunës në kryeqytet duke lënë të vdekur 4 persona.

Një makinë ku udhëtonte një familje me pesë anëtarë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në afërsi të rrethrrotullimit të një qendre tregtare.

Për pasojë raportohet të kenë humbur jetën babai, nëna dhe 2 fëmijë të familjes, ndërsa drejtuesi i mjetit, i afërm i familjes ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Njoftimi i policisë: 

Në aksin rrugor Elbasan-Tiranë, në afërsi të TEG-ut, mjeti me drejtues shtetasin  A. A ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga  duke u përplasur me bordurën e rrugës.

Si pasojë e përplasjes kanë ndërruar jetë pasagjerët V. B, B. B, F., B, Xh.B., ndërsa drejtuesi i mjetit A. A ndodhet në SQU nën kujdesin mjekësor.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave dhe shkakut të aksidentit.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet