Stresi pritet me festë, publikon video nga momenti kur rifiton lirinë

Kliko per me shume info

Arkimed Lushaj i njohur edhe si Stresi ka rifituar lirine diten e djeshme. Ai ka publikuar ne faqen e tij ne instagram nje video te momentit kur fansat dhe te afermit e presin pasi ka dale nga qelite e Fushe Krujes.

Stresi ka falenderuar te gjithe ata qe e kane mbeshtetur dhe normalisht u ka bere atyre edhe nje dedikim teksa shkruan se dhurata me e mire per ditelindjen e tij ishte liria.

Kliko per me shume info

Mesazhi i Stresit: Nuk thyhem para sfidave çfarëdo qofshin ato dhe sot në orën 00:00 me familjen time ,miqtë dhe të afërmit ditelindjen time e ndaj me ju sepse ju më ishit pranë gjithmonë në kohë të mira dhe të vështira.Dhurata mē e mirë qe morra për ditēlindje ishte LIRIA !! I JUAJI ARKIMED LUSHAJ (STRESI) 🙏🏻

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here