Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tirana bën ‘goditjen’ e dytë, transferon sulmuesin e njohur

Tirana bën “goditjen” e dytë në merkato.

Pas zyrtarizimit të Elton Cales, klubi bardheblu ka konfirmuar edhe nënshkrimin me sulmuesin e njohur Agustin Torassa,

Sulmuesi argjentinas ka firmosur një marrëveshje që e bën pjesë e Tiranës për sezonin e ardhshëm me opsionin p[ër të vazhduar bashkëpunimin edhe për një vit tjetër.

loading...

Njoftimi zyrtar i klubit të Tiranës:

Agustin Torrasa eshte zyrtarisht bardheblu. Sulmuesi argjentinas ka nenshkruar marreveshjen qe e ben pjese te Tiranes per sezonin e ardhshem me opsionin per te vazhduar bashkepunimin edhe me nje tjeter vit.

Torrasa vjen si nje perforcim me shume vlera per skuadren bardheblu. Ish futbollisti i Flamurtarit do ti bashkohet Tiranes ne ditet e para pergatitore ne muajin korrik.

#WelcomeTorrasa

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet