Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Rama sheh fatin që në mëngjes, në fund të filxhanit i del data “30”

Kryeministri Edi Rama, ironizon kryetaren e LSI duke e cilësuar si “fallxhore”, e se parashikon fatin duke lexuar filxhanët e kafesë.

Mëngjesin e së premtes, duke se filxhani i kafesë “ia thotë” kryeministrit Rama se do të ketë zgjedhje më datë 30 qershor, pasi në filxhanin e kafesë që ai ka publikuar lexohet data 30.

Prej disa muajsh, Rama i adresohet kryetares se LSI me termat doktoreshe shkencash dhe se fundi edhe me termin fallxhore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet