Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Noizy s’e lë rehat Olti Currin: Dështak…

Sherri virtual mes Noizy-t dhe Olti Currit vijon në Instagram.

Dje duket sikur gjithçka u mbyll me postimet e Olti Currit në Instagram, i cili i kërkoi Noizy-t të mos luajë me paratë e të tjerëve nëpër postime në Instagram.

Ndërkohë në një postim të fundit të Oltit në Instagram, reperi ka lënë një koment ngacmues të cilit i ka kthyer sërish përgjigje blogeri.

“Bëji tag lokalit të të japin pije falas dhe merru me punët e tjerëve, se vetë s’ke. ? Dështak”, i shkruante Noizy, ndërsa Olti i përgjigjej:

“Hahahhaha ik te “Portokallia” se na gajase me humor se me këngë s’po bon gjë. Të gjitha njesoj ke 10 vjet. Dështak kronik”.

loading...

Rekomandojme

Gjithçka nisi pas një postimi të Oltit, i cili duke publikuar një foto të Noizy-t me Erion Veliajn, shkruante:

“Me këtë kartën e studentit e kap me ulje bluzën Nike të Noizy-t apo jo?”, shkruante Olti duke ironizuar kartën e studentit që doli vetëm pak javë më parë në dispozicion.

Noizy iu kthye duke e ofenduar rëndë blogerin dhe duke e quajtur gay në postimin e tij:

“Olti Curri ? rob i dështum nga jeta ? s’po të them gay, se gay është Elton John, pastaj është zgjedhja jote jo e imja, gjithsesi për studentët është me ulje firma @illyrianbloodline që për 1 vit ka bërë më shumë seç do bësh ti gjithë jetën me fotot që poston nëpër Instagram me marr 50€ ? peace and love bro ? të fala gjitha portaleve tani. Ps: nuk isha aty me reklamu firmën time, isha për të firmosur një kontratë, por ti s’di çfarë janë kontratat, se je blogger”!

Më pas reagoi Olti përmes një serie postimesh në Instagram, ku nuk munguan edhe kërcënimet që i kishin ardhur me mesazh nga ndjekës të reperit:

“Hahahahah Noizy e paska bo përrallën për kalamajtë që e ndjekin. Do i kisha kthyer përgjigje gjerë e gjatë por të mbarojë abetaren dhe pastaj kismet. Ato lekët çoja Blerimit se mjaft luajte me lekët e huaja. Sa për seksualitetin më duket po ma lyp, por s’të ndihmoj dot. Kalo nga Elton John meqë e kishe fiksim”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet