Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Kapet në Rinas azerbajxhanasi me 32 mijë dollarë të padeklaruara

Një shtetas nga Azerbajxhani u arrestua në Rinas, pasi tentoi të kalojë një sasi parash të padeklaruara.

Specialistë të Drejtorisë së Antitrafikut në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave e ndaluan pasi ka tentuar të dale nga Republika e Shqipërisë, nëpërmjet aeroportit të Rinasit me 32 mijë dollarë të padeklaruara.

Pas ndalimit nga strukturat e Antitrafikut në Dogane, çështja i është përcjellë Policisë për hetime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet