Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

E FUNDIT/ PD nuk ndalet, vendoset data për protestën e radhës kundër Ramës

Ditën e sotme opozita ka vendosur për protestën e radhës kombëtare që pritet të mbahet.

Burime pranë selisë blu bëjnë me dije se protesta e radhës do të mbahet më datë 21 qershor.

Vendimi është marrë në mbledhjen e kryesisë së PD. Kjo mbledhje u mbajt nga kryetari Basha pas arrestimit të mbështetësve të PD-së në Librazhd. /Lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet