Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Rama ik” mes fushatës, kryeministri bën sikur nuk e dëgjon

Një ‘incident’ ka ndodhur këtë të enjte, teksa kryeministri po fliste gjatë fushatës elektorale që mbajti në Prrenjas.

loading...

Një qytetar ka bërtitur “Rama ik” teksa kryeministri ka bërë sikur nuk e ka dëgjuar. Përkundrazi, Rama ka falenderuar të pranishmit për mikpritjen në një orë të pasdites ku temperaturat janë ende të nxehta.

Kjo nuk është hera e parë që në mitingjet e Ramës dëgjohen thirrje kundër tij. Një rast i ngjashëm ndodhi në Dibër, ku Rama iu përgjigj shkurt qytetarit duke i thënë

“Po, po do iki do iki”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet