Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

KQZ mblidhet sot në orën 13.00, ja çfarë pritet të diskutohet

 Kreu i Partisë Uniteti Kombëtar kundërshton refuzimin e dekretit të Metës nga KQZ duke e çuar atë në Kolegjin Zgjedhor.

Kërkesa e tij është depozituar në KQZ dhe diskutohet sot. Ky është hap i nevojshëm që pastaj çështja të shkojë në Kolegj Zgjedhor.

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot në orën 13.00.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet