KQZ mblidhet sot në orën 13.00, ja çfarë pritet të diskutohet

Kliko per me shume info

 Kreu i Partisë Uniteti Kombëtar kundërshton refuzimin e dekretit të Metës nga KQZ duke e çuar atë në Kolegjin Zgjedhor.

Kërkesa e tij është depozituar në KQZ dhe diskutohet sot. Ky është hap i nevojshëm që pastaj çështja të shkojë në Kolegj Zgjedhor.

Kliko per me shume info

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot në orën 13.00.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here