Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip minute pas minute nga vendi, Kosova, rajoni dhe bota, live 24

Basha: Kushte të jashtëzakonshme, Shqipëria po shkon drejt grushtit të shtetit

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka nisur takimin me gazetarët në selinë e PD-së, për krizën politike në vend. “

Këtë bashkëbisedim, – tha Basha, – po e organizojmë në kushte të jastëzakonshme, kur Shqipëria po shkon drejt grushtit të shtetit nga Edi Rama me ndihmën e narkomafias.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet