Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tirana pa drita, në këto zona nesër do ndërpritet energjia elektrike

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 13-14 qershor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë.

13 qershor/09:30-15:00
rruga “Androkli Kostallari” pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Haxhi Hysen Delliu”✔️

09:00-15:00
Rruga e Dajtit, rruga “Muhamet Deliu”✔️

09:00-16:00
rruga “Pandi Dardha”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Njazi Meka”✔️

loading...

Rekomandojme

09:00-13:00
rruga “Ali Jonuz Frasholli”, rruga “Ymer Beqiri”✔️

10:00-14:00
rruga Ram Sadrija”, prane rruges “5 Maji” pjesërisht, rruga “Abedin Cici, rruga “Gani Strazimiri” ✔️

14 qershor/09:00-15:00
Kodër Mëzez pjesërisht, Fushë Mëzez pjesërisht, rruga “Mine Peza”, rruga “Sitki Cico”✔️

9:30 deri 15:00
rruga e Dibrës pjesërisht, rruga “Thanas Ziko” , rruga “Mehmet Brocaj”✔️

09:00-16:00
rruga “Pandi Dardha”, rruga “Jorgo Plaku”✔️

04:00-16:00
rruga “Fuat Toptani”, rruga “Mahmut Daci” pjesërisht, tek Vilat Gjermane✔️

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet