Stresi mesazh nga qelia, uron babanë dhe Lulzim Bashën

Kliko per me shume info

Babai i Stresit ka sot ditëlindjen!

Sali Lushaj feston sot ditëlindjen larg djalit të tij, Stresit, i cili ndodhet në burg prej tetorit të vitit 2018 për armëmbajtje pa leje dhe pjesmarrje në krim të organizuar.

Kliko per me shume info

Por urimi nga i biri nuk ka munguar në këtë ditë të veçantë. Nga qelia e burgut ai i ka bërë dedikimin e veçantë, bashkë me një urim për Lulzim Bashën, i cili gjithashtu feston sot ditëlindjen!

Stresi u thotë të mos dorëzohen dhe mesazhi i tij ka marrë mijëra pëlqime në Instagram.

“Sot dy persona të rëndësishēm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzoni!!”

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here