Shpërthen në ecje automjeti në Sauk, shpëton drejtuesi

Kliko per me shume info

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mesditën e sotme në afërsi të TEG-ut në Tiranë si pasojë e të cilit është përfshirë nga flakët një automjet.

Fatmirësisht nga kjo ngjarje nuk ka pasur dëmtime në njerëz por vetëm dëme materiale.

Kliko per me shume info

Mësohet se shpërthimi ka ardhur si pasojë e një defekti teknik. Ai ka shkaktuar shtëllunga tymi në zonë duke sjellë edhe bllokimin e qarkullimit të mjeteve në këtë aks rrugor.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here