Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shkoi të notonte në lumë, zhduket prej 4 ditësh 17-vjeçari

Një 17-vjeçar ka katër ditë që rezulton i zhdukur në qytetin e Këlcyrës.

Sipas informacioneve bëhet me dije se 17-vjeçari i zhdukur është Matias Rizallari i cili dyshohet se mund të jetë mbytur në lumin Vjosë.

Ditën kur 17-vjeçari është zhdukur ka qënë i shoqëruar dhe nga një shok i tij, i cili nuk jep asnjë informacion lidhur me ngjarjen.

Dy të rinjtë të dielën e javës që lamë pas kanë qënë në panairin e Këlcyrës dhe më pas kanë vendosur së bashku me shokun e tij të shkonin të laheshin në lum, por Matiasi sipas burimeve nuk dinte not.

Po atë ditë  djali i zhdukur ka pasur me vete dhe 4 litra verë.

Familajarët kanë kontaktuar për të denoncuar ngjarjen dhe për të gjetur një zgjidhje.

Sa I përketë organeve kopetente, në këtë rast policia asnjë informacion nuk ka dhënë lidhur me ngjarjen e rëndë./faxnews

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet