Reali kërkon Kylian Mbappe? Sulmuesi zbulon si qëndron e vërteta

Kliko per me shume info

Flitet shumë për të ardhmen e tij dhe kjo i ka shërbyer edhe për të bërë pak ironi me gazetarët.

Bëhet fjalë për Kylian Mbappe, i cili duket se ka ngjallur interesin e skuadrave më të rëndësishme në Europë, ky bie në sy oferta e Realit të Madridit. Ofertë që është hedhur poshtë nga vetë sulmuesi, që ka shfrytëzuar rrjetin social “Tëitter” për të ironizuar edhe gazetarët.

Kliko per me shume info

“Na vjen keq që ju keni harruar diçka: Kylian Mbappe dëshiron të luajë si portier. Lajm i rremë! “-shkruan 20 vjeçari, koment të cilin e shoqëron edhe më një emoji.

Mbappe është futur në historinë e futbollit francez, teksa në fitoren 4-0 të Francës ishte autor i golit të parë të takimit, i cili korespondon edhe me të 100 gol në karrierë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here