Provimi i Letërsisë, humb ndjenjat maturantja

Kliko per me shume info

Mijëra maturantë japin sot provimin e Gjuhes Shqipe dhe Letërsisë.

Por në gjimnazin ‘Ismail Qemali’ në Tiranë ka ndodhur një incident.

Kliko per me shume info


Një maturante ka humbur ndjenjat gjatë mëngjesit të sotëm.

Është dashur ndërhyrja e mjekëve që adoleshentja të qetësohej.

Ajo është shoqëruar për në urgjencë, ku është nën kujdesin e mjekëve

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here