Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Provimi i Letërsisë, humb ndjenjat maturantja

Mijëra maturantë japin sot provimin e Gjuhes Shqipe dhe Letërsisë.

Por në gjimnazin ‘Ismail Qemali’ në Tiranë ka ndodhur një incident.


Një maturante ka humbur ndjenjat gjatë mëngjesit të sotëm.

Është dashur ndërhyrja e mjekëve që adoleshentja të qetësohej.

Ajo është shoqëruar për në urgjencë, ku është nën kujdesin e mjekëve

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet