Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përplasje pranë gjykatës së Lacit, një person shuhet në spital

Një ngjarje e rende ndodhi mbrëmjen e te merkures në qytetin e Laçit. Një person ndërroi jetë në spital, pas plagëve të marra. Spitali i Laçit konfirmoi se një person ndërroi jetë, por ende nuk është bërë i mundur identifikimi i tij.

loading...

Rekomandojme

Policia ka nisur hetimet për të zbuluar se kush është personi që mbeti viktimë, autorët e dyshuar si dhe dinamikën e ngjarjes. Nga sa raportohet, ngjarja ka ndodhur pranë Gjykatës së Laçit.

Laçit diten e sotme eshte vizituar nga shumë qytetarë, të cilët u ndodhen atje pasi shënohet e marta e fundit e Shna Ndout. Me mijëra vizitorë shkuan në Kishën e Shna Ndout duke detyruar edhe policine qe te merrte masa per ruajtjen e rendit dhe menaxhimin e trafikut.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet