Përplasje pranë gjykatës së Lacit, një person shuhet në spital

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rende ndodhi mbrëmjen e te merkures në qytetin e Laçit. Një person ndërroi jetë në spital, pas plagëve të marra. Spitali i Laçit konfirmoi se një person ndërroi jetë, por ende nuk është bërë i mundur identifikimi i tij.

Policia ka nisur hetimet për të zbuluar se kush është personi që mbeti viktimë, autorët e dyshuar si dhe dinamikën e ngjarjes. Nga sa raportohet, ngjarja ka ndodhur pranë Gjykatës së Laçit.

Kliko per me shume info

Laçit diten e sotme eshte vizituar nga shumë qytetarë, të cilët u ndodhen atje pasi shënohet e marta e fundit e Shna Ndout. Me mijëra vizitorë shkuan në Kishën e Shna Ndout duke detyruar edhe policine qe te merrte masa per ruajtjen e rendit dhe menaxhimin e trafikut.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here