Përplasje makinash në aksin Elbasan-Librazhd, 2 në spital

Kliko per me shume info

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd ku si pasojë e të cilit janë plagosur dy persona.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mirakë dhe nga burimet mësohet se njëri prej të plagosurve është në gjendje të rëndë ndërkohë që personi tjetër ka marrë plagë të lehta.

Kliko per me shume info

Policia sapo ka marrë lajmin është nisur drejt vendit të ngjarjes për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here