Përplasen dy ‘Benz-a’ në qendër të Krujës, dy persona në spital

Kliko per me shume info

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Krujës.

Mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy makinave tip ‘Benz’.

Kliko per me shume info

Të plagosurit janë sjellë me urgjencë në Tiranë dhe ndodhen në spitalin e Traumës.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit në qendër të Krujës, ndërsa policia ka nisur hetimet.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here