Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përplasen dy ‘Benz-a’ në qendër të Krujës, dy persona në spital

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Krujës.

Mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy makinave tip ‘Benz’.

Të plagosurit janë sjellë me urgjencë në Tiranë dhe ndodhen në spitalin e Traumës.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit në qendër të Krujës, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet