Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ku ka si motrat! Zaimina i organizoi festë, Beliola ia kthen 10-fish

Zaimina Vasjari feston pas 5 ditësh ditëlindjen e 33-të.

Por, dhuratat i kanë filluar me ditë përpara sepse kush ka motra, ka botën.

Beliola, motra e Zaiminës, i dërgoi asaj një dhuratë të parakohshme ditëlindjeje, një blerje luksoze e markës Gucci të cilën Zaimina e tregoi në Instagram.

“Dhuratë para ditëlindjeje”, shkruajti ajo në Instastory duke shtuar: “Të dua Beluç”, që duket të jetë përkëdheli për të motrën, Beliola.

Ky gjest dashurie vjen pak javë pasi Zaimina i organizoi një festë surprizë së motrës për ditëlindjen e saj.

Më 13 maj, Zaimina, e motra, mikeshat dhe sigurisht, edhe vogëlushja Khloe, u kënaqën dhe u relaksuan në një festë ditëlindjeje në spa.

Ndryshe nga Zaimina, Beliola tregohet më e rezervuar kur vjen fjala për daljet publike. E motra e vogël e ish- Miss-it i la të gjithë pa fjalë kur u shfaq në festën para lindjes së Khloe-t dy vite më parë

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet