Krisma në qytet, Policët shkojnë me vrap tek Bashkia e Elbasanit

Kliko per me shume info

Policia e Elbasanit u alarmua mbremjen e sotme nga të shtëna me armë qe janë raportuar në qender te qytetit. Fatmirësisht nuk ka persona të plagosur.

Burimet e policise thane se ngjarja ka ndodhur pranë Bashkisë së Elbasanit, por nuk dihen detaje të tjera per shkak se hetimet jane ne vazhdim.

Kliko per me shume info

Efektivat e shumte te Policise kane shkruar në vendin e ngjarjes, ku po punojne për zbardhjen e motiveve te ngjarjes dhe të personave që kanë shtënë me armë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here