Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Krisma në qytet, Policët shkojnë me vrap tek Bashkia e Elbasanit

Policia e Elbasanit u alarmua mbremjen e sotme nga të shtëna me armë qe janë raportuar në qender te qytetit. Fatmirësisht nuk ka persona të plagosur.

Burimet e policise thane se ngjarja ka ndodhur pranë Bashkisë së Elbasanit, por nuk dihen detaje të tjera per shkak se hetimet jane ne vazhdim.

Efektivat e shumte te Policise kane shkruar në vendin e ngjarjes, ku po punojne për zbardhjen e motiveve te ngjarjes dhe të personave që kanë shtënë me armë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet